תשובות לשאלות נפוצות

הספירולינה הטובה. מאות שנות שימוש, עשרות שנות מחקר, אלפי מאמרים מדעיים, המלצות שימוש על ידי נאס"א, ארגון המזון של האו"ם, אישורי FDA  , ועוד ועוד. כולם גמרו עליה את ההלל. לנוחותכם, ריכזנו כאן את המיטב. אם לא מצאתם את מבוקשכם – פנו אלינו ונשמח לענות.

מדוע כדאי לצרוך ספירולינה של The Good Spirulina ?

הוספת האצה הכחולה- ירוקה לתפריט היומי תאפשר לגוף ליהנות משפע היתרונות של ספירולינה – מזון-על המכיל ריכוז עשיר של כ-100 רכיבי תזונה חיוניים. רכיבי ספירולינה משתתפים בין השאר, בתהליכי  מניעת מחלות. היא מוסיפה אנרגיה וחיוניות, תורמת לשמירה על מערכות שונות בגוף ומסייעת להפחתת משקל. המטרות של ספירולינה הן רבות ומגוונות בכל הקשור לשמירה על הבריאות ושיפור איכות החיים.

האם ספירולינה מתאימה לספורטאים?

בהחלט! The Good Spirulina תורמת לבניית שרירים, ניקוי של רעלים, התחדשות של חלבונים, האצת חילוף חומרים, מניעת רדיקלים חופשיים, והעלאת תחושת האנרגיה, הערנות והחיוניות. ספירולינה לספורטאים אף משפרת ביצועי ספורט ותורמת להתאוששות מהירה לאחר מאמץ. הרכיבים התזונתיים של ספירולינה מסייעים גם כאשר מתרחשות פציעות ספורט, כלומר במקרים בהם נדרש תהליך שיקום שרירים או שיקום פציעות ספורט אחרות. זאת מאחר שספירולינה ממלאת תפקיד חשוב בתהליכים של התחדשות תאים והאצת ריפוי פצעים. עוד בנושא במאמר המפורט ספירולינה לספורטאים – כאן.

האם ספירולינה The Good Spirulinaהיא טבעית או כוללת חומרים נוספים?

ספירולינה The Good Spirulina של חברת אבנדנס היא ספירולינה טבעית לחלוטין. כל תהליך הגידול והקציר המתבצע בחוות גידול הספירולינה הגדולה בישראל, מתבצע באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ותחת בקרה קפדנית – ללא כל שימוש בחומרים כימיים מכל סוג. התוצאה: ספירולינה The Good Spirulina היא ספירולינה טרייה, באיכות הגבוהה ביותר, ללא כל תוספים וכוללת את כל הערכים התזונתיים העשירים באופן אופטימאלי.

היכן מיוצרת ספירולינה The Good Spirulina? האם היא מיובאת מחו"ל?

ספירולינה The Good Spirulina  של חברת אבנדנס היא 100% מוצר  ישראלי, הנארז באישור משרד הבריאות. ספירולינה The Good Spirulina מופקת בחוות הגידול המתקדמת שלנו בעמק המעיינות, מדרום לכנרת. בזכות שילוב של מיטב אנשי המקצוע בתחום גידול ספירולינה יחד עם טכנולוגיות מתקדמות השומרות על הסביבה, אנו מפיקים עבור קהל הצרכנים ספירולינה ישראלית איכותית ברמה הגבוהה ביותר, זמינה וטריה ללא פשרות.

חשוב לי לדעת: האם ספירולינה יום יום כשרה?

כן, ספירולינה The Good Spirulina היא כשרה. חוות הגידול שלנו, בכפר רופין שבעמק המעיינות, מחזיקה בהיתר כשרות מטעם המועצה הדתית עמק המעיינות, ובבכשרות למהדרין של חוג חתם סופר בני-ברק, המפקחים על תהליכי העבודה בחווה – שבה מופקים פתיתי ספירולינה לצד ספירולינה טרייה קפואה. בנוסף, ספירולינה The Good Spirulina, הנשלחת לאריזה במפעל שונים, נמצאת תחת השגחת הרבנות המקומית של מפעלים אלו, כמצויין על גבי האריזות השונות.

האם מותר לצרוך ספירולינה בזמן דיאטה?

בוודאי. ספירולינה The Good Spirulina עשויה להואיל מאוד לתהליך של דיאטה: לתרום לאיזון הגוף ולתמוך בהרזיה בריאה, נכונה ומבוקרת, בין השאר באמצעות הגדלת אוכלוסיית החיידקים הטובים ושמירה על פלורת המעיים, והאצת חילוף החומרים. מאמר מפורט על דיאטה עם ספירולינה – כאן.

איך מאחסנים ספירולינה? האם צריך לשמור ספירולינה במקרר?

במטרה לשמור על הערכים התזונתיים הגבוהים של ספירולינה, אנו ממליצים לשמור פתיתי ספירולינה באריזה המקורית, במקום קריר ואפל. ספירולינה טרייה קפואה יש לשמור בפריזר הביתי. מאמר מפורט בנושא איך משתמשים בספירולינה – כאן.

האם מותר לצרוך ספירולינה יחד עם תרופות

ספירולינה The Good Spirulina של חברת אבנדנס היא צמחית וטבעית, ללא כל תוספות מלאכותיות מכל סוג. הספירולינה שלנו מכילה אך ורק את רכיביה העשירים והייחודיים של האצה הכחולה-ירוקה. עם זאת, לנוטלי תרופות על בסיס קבוע או לסובלים ממחלות כרוניות שונות, אנו ממליצים להתייעץ עם רופא לפני צריכת ספירולינה.

האם ניתן לבשל ספירולינה?

חשיפה לחום ממושך עלולה (הדבר לא הוכח מדעית) לפגוע בערכים התזונתיים הגבוהים של ספירולינה ולהפחית ולפגום ברמת האפקטיביות שלה. לכן, לא מומלץ לבשל או לאפות ספירולינה. הדרך הנכונה, הקלה והנוחה לצרוך ספירולינה יום יום היא פשוט לשלב אותה, על ידי ערבוב או פיזור, במוצרי מזון, כולל מוצרים חמים – לאחר שהסתיים שלב ההכנה שלהם. הצעות הגשה ומתכוני ספירולינה חדשים מתפרסמים מעת לעת באתר ועל אריזות המוצרים הקפואים של ספירולינה  The Good Spirulina

האם ספירולינה היא תרופה?

לא. ספירולינה היא מזון-על ונחשבת למזון המזין, המלא והמרוכז ביותר בטבע. ספירולינה איננה תרופה ואינה מיועדת להחליף תרופות, אלא לשמש כתוסף תזונה ייחודי ואיכותי. המסייע לשפר את חיוניות ועמידות הגוף ובכך לשמור על הבריאות. ספירולינה בטוחה לשימוש בקרב ילדים ומבוגרים, אולם על הנוטלים תרופות או הסובלים ממחלות כרוניות להיוועץ ברופא לפני צריכה של ספירולינה.

האם ניתן לצרוך ספירולינה The Good Spirulina במשך שנים באופן שוטף?

כן. ספירולינה The Good Spirulina היא תוסף תזונה 100% צמחי וטבעי, ללא כל תוספות מלאכותיות. היא מכילה 100% מהטוב שבאצה הכחולה-ירוקה – חלבון מלא ואיכותי, חומצות אמינו ,חומצות שומן, שפע ויטמינים ומינרלים חשובים וגם נוגדי חמצון אפקטיביים. צריכת ספירולינה The Good Spirulina טובה לגוף האדם ובהחלט ניתן להשתמש בה יום יום באופן שוטף וקבוע, תוך הקפדה על המינונים הנכונים.

האם ספירולינה ממכרת? מה יקרה אם אפסיק לצרוך אותה?

ספירולינה איננה ממכרת, מאחר שרכיביה הטובים והרבים הם צמחיים וטבעיים, ואין בה חומרים שעלולים ליצור תלות או התמכרות. מאחר שספירולינה תורמת לגוף ובין השאר משפרת את רמת האנרגיה והחיוניות, במקרה של הפסקת השימוש – בתוך פרק זמן מסוים הגוף יחזור לרמת בריאותו הקודמת (הרמה שלפני תחילת צריכת ספירולינה).

האם ספירולינה מכילה גלוטן?

לא. גלוטן, הנמצא בדגנים, אינו חלק מהרכיבים התזונתיים העשירים של ספירולינה. לכן, ספירולינה מתאימה ובטוחה לשימוש של אנשים הרגישים לגלוטן, וגם לסובלים ממחלת צליאק.

האם לשימוש בספירולינה יש תופעות לוואי?

כמו כל תוסף תזונה, יש להקפיד על צריכת ספירולינה במינון הנכון. צריכה עודפת של ספירולינה אינה מזיקה, מאחר שהגוף מפריש אותה החוצה. עם זאת, לעתים עלולות להתפתח תופעות לוואי, בדרך כלל זמניות, ביניהן עלייה קלה של טמפרטורת הגוף עקב האצת חילוף החומרים; שינוי בתכיפות מתן צואה ושינוי הגוון שלה, עקב השינוי בפלורת המעיים והאצת תהליך ניקוי הגוף מרעלנים; כאבי ראש קלים וסחרחורות. על פי רוב, תופעות מסוג זה חולפות בתוך מספר ימים. ככלל, על חולים במחלות שונות, כגון סוכרת או מחלת כבד, או הסובלים ממצבים בריאותיים כגון בצקת, או הנוטלים תרופות שונות באופן קבוע – להיוועץ ברופא לפני צריכת ספירולינה.

קראתי שכדאי לצרוך ספירולינה במהלך היריון. למה בעצם?

ספירולינה היא תוסף מזון מצוין לנשים בהיריון. ספירולינה, המכילה בין השאר ברזל וחומצה פולית, מסייעת לייצור כדוריות דם אדומות וכך תורמת למניעת אנמיית היריון; מסייעת להתמודדות עם שינויים הורמונאליים, ומחזקת את הגוף בזכות שפע הויטמינים, המינרלים ושמונה חומצות אמינו חיוניות. עוד בנושא במאמר המפורט ספירולינה בהיריון – כאן.. יחד עם זאת מודגשת החשיבות להקפיד לצרוך ספירולינה ממקור מוכר ואמין המתחייב לגידול נקי, בתנאים מבוקרים ובשקיפות מלאה. חברת אבנדנס, המגדלת את The Good Spirulina  גאה לעמוד בתנאים אלו.
כמו לגבי כל תוסף תזונה אחר, חשוב לציין כי משרד הבריאות מנחה נשים בהריון להתייעץ עם רופא לפני צריכת ספירולינה.

מהו הייחוד של ספירולינה The Good Spirulina לעומת מותגי ספירולינה אחרים?

ספירולינה The Good Spirulina היא מוצר 100% ישראלי: מקורה בחוות גידול ספירולינה המתקדמת בכפר רופין שבעמק המעיינות – 245 מטר מתחת לפני הים, שם היא נהנית מקרינת שמש ייחודית. היא גדלה, מתרבה ונקצרת תוך שימוש במים נקיים ובטכנולוגיות מתקדמות, השומרות באופן הטוב ביותר על הערכים התזונתיים העשירים שלה. כל תהליך הגידול  והייצור נמצא בפיקוח ומבוקר באופן שוטף על ידי המעבדות המובילות בישראל.  ספירולינה  The Good Spirulina מכילה אך ורק את הרכיבים הצמחיים הטבעיים של האצה – ללא כל תוספות מלאכותיות . ספירולינהThe Good Spirulina   כשרה למהדרין. בשורה התחתונה: ספירולינה The Good Spirulina היא תוסף תזונה עשיר, ייחודי ואיכותי ברמה הגבוהה והמוקפדת ביותר.

אני צמחונית ובן הזוג שלי טבעוני. האם ספירולינה מתאימה לנו?

בהחלט כן! ספירולינה The Good Spirulina היא מקור מזון מצוין לצמחונים ולטבעונים – כתוסף תזונה צמחי וטבעי המאפשר לשמור על אורח החיים וגם על הבריאות. ספירולינה מציעה לצמחונים ולטבעונים שורה ארוכה של רכיבים תזונתיים איכותיים, היישר מן הטבע: חלבון מלא, מינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו ונוגדי חמצון. עוד בנושא במאמר המפורט ספירולינה לצמחונים ולטבעונים – כאן.

מה ההבדל בין ספירולינה לבין קומפלקס של ויטמינים?
  • פרט לויטמינים הרבים, ספירולינה של The Good Spirulina מכילה רכיבים חשובים נוספים: מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן,חלבון מלא ונוגדי חמצון. מכאן, שצריכת ספירולינה יום יום מספקת לגוף עושר תזונתי מאוזן, איכותי וטבעי, בעל ספיגה אופטימאלית.
  • בניגוד לויטמינים רבים המוצעים בשוק, שהם ויטמינים שעברו תהליכי סינתזה במעבדות ומכילים מקורות לא טבעיים ותוספים שונים – ספירולינה מכילה ויטמינים כמו שהם בטבע בלבד, ללא כל תוספות.
  • הגוף זקוק לויטמינים רבים לצורך שמירה על הבריאות. ניתן, כמובן, לרכוש שורה ארוכה של ויטמינים המוצעים בשוק ולזכור לצרוך כל אחד מהם מדי יום – פעולה הדורשת זמן וארגון וגם כרוכה בהוצאה כספית לא מבוטלת. מנגד, ספירולינה מציעה ויטמינים חשובים במוצר אחד: ויטמין A, ויטמין B1, ויטמין B2, ויטמין B12, ויטמין C, ויטמין D וגם ויטמין K.
עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום
X
0

סל הקניות שלי